Carinthia windbreaker in zwart van Cordura met verlengde rug
Lichte winddichte jas in zwart met een verlengd achterpand. De hardste eigenschap is de kleine pakmaat, waardoor de jas als reserve in een rugzak past. Er zit geen capuchon op.
€ 259,90 incl. btw
BESCHRIJVING
Carinthia zwarte windbreaker
De carinthia zwarte windbreaker is ontwikkeld volgens militaire eisen en heeft een buitenmateriaal van technisch Cordura dat zeer robuust en winddicht is.
Wind is de reden dat je het koud krijgt terwijl de temperatuur meevalt. Een dunne jas die de luchtstroom tegenhoudt, doet in de praktijk meer dan een dikke laag die de wind doorlaat, en dat is precies het doel waarvoor dit model is gemaakt.
Het achterpand is verlengd. Dat klinkt als een detail, maar bij bukken, zitten of het dragen van een rugzak komt een gewone jas omhoog en ligt je onderrug bloot; met een langer pand blijft die bedekt, ook bij beweging.
De jas is samen te drukken tot een zeer kleine pakmaat, wat hem geschikt maakt als reserveoplossing in een rugzak. Zo een jas neem je mee zonder afweging: hij weegt en kost nauwelijks ruimte, en op de dag dat het gaat waaien is hij er.
Er zit geen capuchon op en de korte staande kraag heeft een geintegreerde kinbescherming. Verder zijn er twee zijzakken met rits, een binnenzak en een opgezette zak op de linkerbovenarm. Het buitenmateriaal is technisch Cordura, robuust en winddicht.
Heb je een vraag over de Carinthia windbreaker zwart? Neem dan contact op met VATAC.
Kenmerken
- Lichte winddichte jas in zwart
- Ontwikkeld volgens militaire eisen
- Buitenmateriaal van technisch Cordura
- Zeer robuust en winddicht
- Verlengd achterpand
- Beschermt de onderrug bij bukken en zitten
- Zeer kleine pakmaat
- Geschikt als reserve in een rugzak
- Geen capuchon
- Korte staande kraag met kinbescherming
- Twee zijzakken met rits
- Binnenzak
- Opgezette zak op de linkerbovenarm
- Bedoeld als reservelaag tegen wind
- Bescherming zonder capuchon in de weg
- Twee zakken bereikbaar met de jas dicht
Specificaties
| Kleur | zwart |
| Buitenmateriaal | technisch Cordura, winddicht |
| Snit | verlengd achterpand |
| Kraag | kort en staand, met kinbescherming |
| Pakmaat | zeer klein, samen te drukken |
| Zakken | twee zijzakken met rits, binnenzak en armzak links |
| Artikelnummer | MG801 |
| Fabrikant | Carinthia |
Voor wie is de Carinthia windbreaker zwart?
Deze jas is bedoeld als reservelaag voor wie buiten is en op wind wordt verrast: militairen, wandelaars, hondengeleiders en buitenwerkers. Wie regen wil buitenhouden, heeft een jas met membraan nodig; winddicht is niet hetzelfde als waterdicht. Het volledige aanbod jassen staat in Jassen & Softshells.
Advies nodig over de Carinthia windbreaker zwart? VATAC levert tactische en K9 uitrusting aan professionals en liefhebbers in Nederland en Belgie en voert Carinthia uit eigen voorraad. De Carinthia windbreaker zwart bestellen doe je bij VATAC: echte voorraad, kundig advies en snelle verzending.
SPECIFICATIE
| Materiaal | Cordura |
|---|---|
| Kledingmaat | 2XLarge, Medium, XLarge |
| Technologie | Cordura |
